Kategorie

Vlastní doprava

U objednávek pod 10.000 Kč včetně DPH účtujeme dopravné, jeho výši uvádíme v tabulce. Cena dopravného závisí na váze objednaného zboží a je sestavena podle cen účtovaných přepravními společnostmi. Dopravu zajišťujeme prostřednictvím vlastních logistických kanálů nebo službou Smluvního přepravce (České pošty nebo DPD, záleží na typu zasílaného zboží).


Váha přepravovaného zboží / Cena za dopravné:

1 – 30 kg / 272,- Kč


31 – 50 kg / 450,- Kč

51 – 100 kg / 500,- Kč

101 – 200 kg / 750,- Kč

201 kg a více / 980,-Kč


Uvedené ceny jsou včetně balného a doběrečného. Zboží nad 50 kg zasíláme na paletě.

Pokud odběratel nepřevezme zboží z důvodů ležících na jeho straně, nese kupující náklady spojené s opakovaným dodáním zboží.

Výnos do patra využívají hlavně starší osoby, maminky nebo osoby, které se nemají na koho obrátit.

Standardní dovoz zboží probíhá tak, že je zboží předáváno před první vchodové dveře. Abychom mohli uskutečnit výnos zboží do patra, řidiči s sebou vozí dalšího pracovníka, který při výnosu nábytku pomáhá. Tudíž nemusíte mít doma k dispozici žádnou jinou osobu. Výnos zboží řešíme individuálně dle požadavků a možností zákazníka.

Všichni zákazníci, kteří mají o tuto službu zájem, si ji mohou objednat přímo při nákupu na www.divanti.cz, a to klidně i pro konkrétní výrobek z nákupu. Je to jednoduché. Stačí v košíku zaškrtnout, že máte zájem o výnos. My se s vámi pak telefonicky spojíme a společně stanovíme smluvní cenu, která se tak stane součástí ceny produktu. Výše ceny bude srovnatelná s cenami za tuto službu u konkurence.

V případě jakýchkoli otázek se můžete obrátit na naše obchodní oddělení.

Pokud se rozhodnete pro výnos nebo montáž, pak se dodací lhůta mění dle aktuálního závozu naší přepravy.