Kategorie

O nás

NAŠE FILOZOFIE

Věříme, že každý prostor má schopnost ovlivňovat emoce člověka.

Místnosti dokáží energii dodávat, nebo ji naopak brát. Záleží na tom, jak s prostorem pracujeme a jakými předměty jej vybavíme. Když si navíc uvědomíme, že většinu života trávíme v interiérech – nejčastěji v zaměstnání a doma, je jejich vliv na naši psychickou pohodu zřejmý. K čemu je ale ložnice, ve které se špatně usíná, k čemu je pracovna, ve které se nemůžeme soustředit na práci – k čemu je domov, ve kterém se necítíme příjemně?

Vybavit místnost není jen o nákupu nábytku a jeho náhodném rozložení. Záleží na souznění účelu, prostoru i na vaší osobnosti.

Ať už zařizujete vybavení pro prostornou kancelář nebo malý dětský pokoj, pamatujte na to, že vytváříte celý nový svět. A podoba toho světa je ve vašich rukách.

Víme, že v Divanti vám s tím můžeme pomoci.

O DIVANTI

Jsme česká firma s téměř 30letou tradicí.

Vytváříme kvalitní a nadčasové interiéry, takové, které odolají krátkodobým módním trendům a budou oslovovat i budoucí generace. Proto jsme si zvolili název Divanti for generation design.

Chcete i vy interiér, který má osobností? Pojďte do toho s námi!

/Začněte třeba prohlídkou online katalogu nebo osobní návštěvou showroomu v Jeseníku. Netrefili jsme se do vašeho regionu? To se může stát. Proto stále rozšiřujeme síť kontaktních míst, kde vám vyškolení prodejci poradí s výběrem

Myslete na to, že vytváříte svůj životní prostor.

8 DŮVODŮ, PROČ SI ZÁKAZNÍCI OBLÍBILI DIVANTI


CO NABÍZÍME

Pod značkou Divanti vytváříme nábytek na míru. Zaměřujeme se zejména na výrobu originálních sedacích souprav, které dokážeme realizovat podle vašeho přání. Nabídku sortimentu doplňujeme i výrobky renomovaných zahraničních značek, které vyhovují našim standardům. Protože nás se všemi dodavateli pojí mnohaletá spolupráce, poskytujeme i na jejich nábytek nadstandardní záruky.

Ať už upřednostňujete jakýkoli materiál, masiv nebo odolné lamino, pravou kůži či kvalitní tkaninu, u nás máte z čeho vybírat.

Interiéry jsou zkrátka náš život.

SEDACÍ SOUPRAVY NA MÍRU

NÁBYTEK Z MASIVU


NEJSTE NA TO SAMI

Neumíte si svůj budoucí pokoj nebo kancelář tak úplně představit? Načerpejte inspiraci z našich realizací a probuďte svou kreativitu.

A pokud si stále nebudete jistí, nevadí. Odložte tužku a papír a nechte to na nás. Naši bytoví architekti vám pomohou uskutečnit vaše sny a přispějí i praktickými radami, na které byste ani nepomysleli. Od návrhu kompletního vybavení jakéhokoli prostoru po drobné doplňky a dekorace, které pomohou dotvořit tu správnou atmosféru – s tím vším vám rádi pomůžeme.

Nezůstanete sami ani na přepravu. Vybraný nábytek vám dopravíme prověřenou přepravní firmou nebo naší vlastní dopravou. Snažíme se o maximálně férové jednání, proto budete předem znát reálný termín dodání. V případě zájmu můžeme zajistit i vynesení a finální montáž nábytku.

Neskládejte nábytek. Vytvářejte svůj životní prostor s Divanti.


INSPIRUJTE SE, JAK KRÁSNĚ TO MŮŽE VYPADAT I U VÁS DOMA