×

Vánoce na poslední chvíli

Ještě nemáte dárky? Že jste je ještě ani neřešili? Nechceme vás honit, avšak už za x dní jsou Vánoce. Ale nebojte. Skvělým dárkem jsou i naše poukazy. Ty pod stromeček určitě dorazí včas. 

Vánoce jsou tu za pár dní a přípravy na ně a s tím spojené nákupy vánočních dárků vrcholí. Sehnali jste pro vaše blízké vše, co jste chtěli, nebo stále sháníte? Anebo si dokonce marně lámete hlavu, co by je potěšilo? Hlavu vzhůru! My vás v tom nenecháme 🙂

Je sice pravdou, že včasné doručení nábytku z našeho e-shopu už vám v tuto chvíli zaručit nedokážeme, ale rodinu a známé můžete obdarovat i něčím jiným – dárkovým kupónem! Na výběr jsou poukázky v hodnotách 500–8000 Kč (případně je možné se individuálně domluvit i na jiné hodnotě), je tedy jen na vás, jakým z nich se rozhodnete někoho potěšit. Jisté ale je, že to bude skvělý dárek, který obdarovanému zajistí bezstarostné nákupy.

Kupón vám pošleme barevně vytištěný a lze za něj nakoupit cokoliv nejen z www.divanti.cz. Uplatnění kupónu je jednoduché, originální kód, který na něm je, obdarovaný jednoduše uvede v poznámce u své objednávky a my z nákupu kupón automaticky odečteme.

Udělejte těm, na kterých vám záleží, radost originálním dárkem, díky kterému si do svého domova přídí přesně to, po čem touží 🙂

Vaše Divanti