×

Stůl pro velkou slavnost

Advent už je za dveřmi. Zase se sejde celá rodina u společné večeře, zase zasedneme k jednomu stolu. Tedy, pokud je dostatečně velký. Proto nás napadlo představit vám stoly pro velké rodiny, rozkládací i pevné. Vybírejte rychle, svátky se blíží…

 
 

Ten správný jídelní stůl je základem úspěchu. Není totiž nic horšího, než když se celá rodina při obědě krčí a tísní u malého stolečku. A právě v období adventu a Vánoc se s blízkými setkáváme častěji než kdy dřív. Je tedy nezbytné mít doma takový stůl, ke kterému se všichni pohodlně vejdou. V nabídce Divanti najdete přesně to, co vám i vaší rodině zajistí opravdu komfortní stolování. Vybírejte z naší nabídky exkluzivních a kvalitních (ne)rozkládacích stolů.

 
 

Pevné stoly

Jste-li příznivcem konzervativního stylu v interiéru, je jasné, že vás nic nepotěší víc než klasický pevný stůl z odolného masivu. Model R53 disponuje vysoce kvalitním ochranným lakem, díky kterému máte jistotu, že se vašemu stolu nic nestane a bude stále jako nový. Rozměry nábytku si můžete sami zvolit – maximální nabízená šířka je 200 cm.

Pro milovníky moderního nábytku je tím pravým designový stůl 4YOU o šířce 200 cm, který na první pohled zaujme svou dvojitou vrchní deskou s výklenky, do kterých můžete odkládat příbory nebo jiné nádobí. A pokud by vám tento prostor nestačil, lze dokoupit i praktické oboustranné zásuvky pro uložení dalších nezbytností, které chcete mít stále po ruce.

 
 

Rozkládací stoly

Pokud rádi pořádáte hodokvas pro blízkou i vzdálenou rodinu, je jasné, že si s klasickým stolem zkrátka nevystačíte. Vsaďte proto na speciální nábytek s možností rozkladu či se speciálními vklady. V případě dubového rozkládacího stolu AMY si můžete vybrat hned ze 3 různých šířek. Od toho se pak odvíjí také šířka vkladu. Maximální šířka stolu, kterou tím můžete získat, je 240 cm. V případě potřeby lze ale kdykoliv dokoupit další vklady a stůl o ně o to víc rozšířit. Jídelní stůl TORINO se pyšní rozkladem až do šířky 280 cm. Jedním z největších stolů je však model CORINO II, u kterého se díky jeho šířce až 360 cm pohodlně nají 12 osob.

V naší nabídce najdete také oválný stůl STL 07, u kterého si dokonce můžete vybrat ze 13 odstínů lamina přesně ten, který bude se zbytkem vašeho interiéru ladit nejlépe. Stůl se rozkládá na střed a dá se rozšířit až na krásných 250 cm.

Čekáte-li menší návštěvu, postačí vám skládací stůl EXPERT X, který je díky svým rozměrům vhodný především do malých prostor. Ve složeném stavu má na šířku pouhých 40 cm, po rozložení pak 160 cm, což ke stolování pro 4 lidi bohatě stačí.

Vybraný stůl nezapomeňte doplnit o pohodlné čalouněné židle, ať je zážitek z nedělního oběda či sváteční večeře pro strávníky dokonalý. A poslední věc, která by vašemu stolu rozhodně neměla chybět, je vkusné, a přitom praktické prostírání.

 
 

Přejeme vám mnoho inspirace!