×

Chytrý nábytek nejen do malých prostor

Sníte o designovém domově, ale malá místnost vám vaše plány hatí? Nevěště hlavu, nejste na to sami. S nedostatkem prostoru se potýká velká spousta z nás a někteří nalezli řešení. Zrodil se multifunkční nábytek, který je skvělým řešením pro malé byty. Některé kusy jsou ve své jednoduchosti a účelnosti vskutku dílem génia. Takový chytrý nábytek najdete i v naší nabídce.

Pro domácí pracovnu i jídelnu

Současná situace přiměla řadu z nás pracovat z domu. Ti, co mají štěstí, se mohli uchýlit do klidu vlastní pracovny. My ostatní jsme si museli vystačit s kuchyňským stolem nebo dokonce gaučem. V takovém provizoriu ale nejde pracovat donekonečna…

Problém s chybějící pracovnou vám pomůže vyřešit některý rozkládací stolek z řady Expert. Jejich super schopnost tkví v tom, že ve složeném stavu nezabírají téměř žádný prostor – ba naopak mohou fungovat i jako vkusná dekorace. Upevňují se totiž na stěnu, takže sklopená deska stolu ponechá odkládací poličku širokou tak akorát pro odpolední kávu. Rozložený stůl ale poslouží jako ideální pracovní plocha.

Zajímavou výjimku z „nástěnných stolů“ představují stoly Expert X a Expert 2, které stojí samostatně a po rozložení dokážou nahradit plnohodnotný jídelní stůl. Po sklopení dvou křídel se promění v úzkou skříňku, kterou je možné používat i jako odkládací stolek.

Nejen skladný, ale i promyšlený

Chytrý stůl ale nemusí být jen skladný, může být i víceúčelový. Takový je náš jídelní stůl 4you, který je promyšlený do každého detailu tak, aby nabízel co nejširší možnost využití. Nevěříte? Podívejte se na animaci.

Bunkr místo postele

Chytrý nábytek ale nepatří jen do jídelny nebo pracovny. Chcete pro své děti vytvořit útulné prostředí, ale velikost pokoje vám brání v rozletu? Proč zůstávat při zemi, když můžete jít výš? Od toho je tu multifunkční patrová postel Antresola, která vytvoří v každém prostoru osobitý kout, ve kterém může vaše ratolest prožívat dobrodružné chvilky. Je vymyšlená tak, aby šetřila místo, a zároveň otevírala nové možnosti. Ať už máte holku nebo kluka, z několika barevných variant si dozajista vyberete tu správnou.

A pokud u vás přespávají i kamarádi vašeho juniora, oceníte i tuhle sklápěcí postel Roger, která se elegantně změní ve skříňku s úložnými prostory.  

Tím naše nabídka zdaleka nekončí, na našem novém e-shopu můžete najít spoustu multifunkčního nábytku.

A pokud si nevíte rady s uspořádáním nábytku, naši bytoví designéři jsou vám k dispozici. Společně naleznete ideální řešení, aby se každý kousek vašeho bytu účelně využil. Kvalitní nábytek je základ kvalitního bydlení a my v Divanti vám už řadu let pomáháme plnit váš sen o bydlení.